Особливістю нового автопарку стане не лише екологічність, але й можливість зарядки автомобілів без метушні з проводами, повідомляє Engadget.

Цікаво: Hummer збирається випустити конкурента Tesla Cybertruck

Екологічні таксі

Уряд країни вже інвестував 3,4 мільйона фунтів стерлінгів в інфраструктуру "заправних" станцій для нових електромобілів. Завдяки функції синхронної зарядки відразу декількох транспортних засобів відпаде необхідність підключення штекерів та інші супутні проблеми з несумісністю їх стандартів. Перші десять автомобілів дістануться таксистам безкоштовно, а випробувальний термін нового проєкту складе пів року.

Аналогічний пілотний проєкт був запущений в Осло минулого року. Саме завдяки йому Норвегія зміцнила свою репутацію лідера в галузі зеленого транспорту.

Завдяки проєкту екологічних таксі у Великобританії планують скоротити викиди шкідливих речовин в атмосферу й зменшити споживання бензину. У майбутньому уряд може також зробити бездротову зарядку доступною для громадськості, що полегшить життя власникам електромобілів при поїздках у місті.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно