До того ж, цю подію записали камери відеоспостереження та інфрачервона камера супутника NASA, передає сайт "Популярна механіка".

Читайте також: Над територією Росії вибухнув великий метеорит

За деякими даними, метеорит впав недалеко від міста Перрі, в 55 кілометрах на південний схід від Таллахассі, столиці штату Флорида.

Падіння метеориту в США: дивіться відео

Спалах мав незвичайний зеленуватий відтінок, що свідчить про те, що в небесному тілі був підвищений вміст магнію.

Місцеве відділення метеорологічної служби в соцмережі опублікувало кілька кадрів зі слідом боліда (великий вогняно-яскравий метеор – 24), зроблених на інфрачервоний детектор супутника GOES-16. Він проводить атмосферні і поверхневі вимірювання Західної півкулі для прогнозування погоди.

Що таке метеорит?Це тіло космічного походження. Більшість знайдених метеоритів мають масу від декількох грамів до декількох десятків тонн (найбільший із знайдених метеоритів – Гоба, його вага була близько 60 тонн). За добу на Землю падає приблизно 5-6 тонн метеоритів, або 2 тисячі тонн на рік. Найвідомішим метеоритом є космічний камінь, що впав у Челябінську 15 лютого 2013 року. Вибухова хвиля під час проходження небесного тіла атмосферою пошкодила тисячі будівель у Челябінську та області. Дослідники вважають, що він є ровесником Сонячної системи.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно