Де не працює Instagram

Як бачимо на картах сервісу Downdetector, проблеми із роботою Instagram виникли у користувачів з Британії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Греції, Угорщини, та Росії. Щодо України, то найбільше проблем із соцмережею у Києві та Харкові.

Читайте також: Facebook не зберігатиме дані користувачів у країнах які порушують права людини

 Не працює Instagram

Де не працює Instagram

Де не працює Facebook

З проблемами у роботі Facebook зіштовхнулись користувачі у Британії, Франції, Іспанії, Італії, Австрії, Польщі т Росії. Українських користувачів збій практично не зачепив.

Де не працює Facebook

Де не працює Facebook

В обох соцмережах пропала можливість публікувати записи, відправляти і отримувати повідомлення.

Крім того, на ПК не працював Facebook Messenger, при цьому він завантажувався на мобільних пристроях. Також в Instagram не завантажувались "історії".

Що кажуть у Facebook

Адміністрація соцмережі Facebook заявляє, що працює над вирішенням проблеми, яка спричинила глобальний технічний збій у Facebook та Instagram.

Ми знаємо, що сьогодні у багатьох користувачів виникли проблеми із доступом до сімейства додатків Facebook. Ми намагаємося вирішити проблему якнайшвидше. Але ми можемо підтвердити, що проблема не пов'язана з DDoS-атакою,
— йдеться у повідомленні соцмережі Facebook.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно