На форумі Reddit почали з'являтися публікації з попередженням про розсилку шкідливих текстових повідомлень, які складаються з іконки італійського прапора, смайликів і певних символів мови синдхи (які зі зрозумілих причин ми вказувати не будемо).

Цікаво Instagram запустив в Україні нову функцію для замовлення їжі онлайн

Що не так з новими повідомленнями

При відкритті такого "послання" на гаджеті з операційною системою iOS 13 або iPadOS 13 пристрій перезавантажується або повністю зависає.

У 2018 році власники "яблучних" апаратів вже стикалися зі схожим явищем, також приводили до збоїв в роботі смартфонів і планшетів. Очікується, що найближчим часом Apple випустить виправлення для iOS.

До виходу патча уникнути отримання "текстової бомби" можна, відключивши повідомлення для месенджерів та функцію попереднього перегляду вхідних повідомлень. Як і у випадку з іншими характерними помилками, ймовірно, що Apple випустить виправлення у майбутній версії iOS.

Тим часом користувачі, які особливо переживають за збій своїх пристроїв, можуть захотіти відключити сповіщення для додатків для обміну повідомленнями, поки проблема не буде вирішена.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно