Як пише видання Naked Science, дослідники з проекту Space Life Origins шукають жінок, які б погодились народити у відкритому космосі. Експеримент планують провести в 2024 році.

"Якщо людство хоче стати багатопланетним видом, необхідно зрозуміти, як розмножуватися в космосі", – говорить засновник і генеральний директор SpaceLife Origin Кіс Малдер.

Читайте також: Тривале перебування в космосі може змінювати мозок

Наразі SpaceLife Origin планує провести кілька попередніх тестів і лише після цього перейти до пологів у космосі. Зараз дослідники працюють над створенням "космічного інкубатора для ембріонів". У цьому "інкубаторі" хочуть помістити людську сперму і яйцеклітини і відправити в космос в 2021 році. Запліднення яйцеклітини, за задумом дослідників, має відбутись у космосі, далі почнеться розвиток ембріона.

Через чотири дні після запліднення "інкубатор" повернеться на Землю, де ембріон помісять у матку доброволиці. Народжувати ця жінка теж має у космосі.

В компанії запевнили, що процес народження буде у супроводі медиків, тож це відбуватиметься безпечно для породіллі та дитини.

За попередніми підрахунками, зачаття ембріона в космосі може коштувати близько п'яти мільйонів доларів, а народження ще більше.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно