За допомогою цього мобільного додатку можна відправити сигнал SOS. Також у застосунку можна оцінити роботу поліцейських, залишити відгук про правоохоронця.

Цікаво Дія у цифрах: скільки українців вже користуються сервісом

Крім того, через My Pol можна перегляди новини або знайти найближче відділення на інтерактивній карті. Такий додаток може стати корисним для людей з інвалідністю, дітей, іноземців та для кожного, хто з будь-якої причини не може пояснити, де знаходиться і що йому загрожує.

Як працює

Щоб екстрено викликати поліцію потрібно просто натиснути на велику червону кнопку SOS і цей виклик поліція розглядає як першочерговий. Після натискання кнопки, на місце події негайно виїжджає наряд патрульних. Водночас, працівники перевіряють інформацію про особу нападника, проводять поточний аналіз з відеокамер, які розташовані поблизу.

Додаток My Pol

Додаток My Pol вже можна завантажити

Якщо користувач немає доступу до інтернету – додаток запропонує надіслати зашифроване смс-повідомлення чи зробити виклик. При цьому розробники попереджають – такими викликами краще не зловживати, адже неправдивий виклик – це адміністративне порушення.

Де завантажити

Додаток можна завантажити як на iPhone, так і на Android.

Офіційно, Міністерство внутрішніх справ ще не презентувало додаток. Поки що це зробили лише по областях для того, аби користувачі встановлювали його поступово і не перезавантажували систему. Адже окрім екстреного виклику, додаток має ще низку функцій. У ньому можна шукати людей, інформацію про відділення поліції та медичних закладів, а ще можна оцінити роботу поліцейського, який приїхав на ваш виклик.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно