Таку заяву керівник пошуковго гіганта зробив під час виступу перед членами Палати представників Конгресу США, передає AndroidInsider.

Читайте також: Windows 10 збирає інформацію про дії користувача: налаштування приватності не допомагають

Google повною мірою усвідомлює всю відповідальність, яка на нього лягає в результаті збору даних користувачів. Тому компанія дотримується загальноприйнятих принципі зберігання та обробки настільки чутливою інформації, захищаючи її від витоків і несанкціонованого використання з боку третіх осіб. Прозорість і відповідальність – ось умови, на яких Google взаємодіє з даними своїх клієнтів,
– зауважив Пічаї.

Водночас він вважає, що обурення деяких користувачів, що дізнаються, які саме дані збирає Google і як це компанія робить, є наслідком банальної недбалості.

"Кожен сервіс компанії передбачає обов'язкову угоду користувача, яку деякі чомусь вважають за краще приймати, не дивлячись. Але саме у ній і міститься вся необхідна інформація з описом методів збору даних і їхніх обсягів", – підкреслює топ-менеджер пошукового гіганта.

За його словами, Google піклується про безпеку навіть тих користувачів, які мають до нього навіть опосередкований стосунок. Саме з цієї причини, додає він, компанія регулярно надсилає користувачам повідомлення з проханням пройти процедуру перевірки безпеки.

"Таким чином, компанія може переконатися, що даними її користувачів нічого не загрожує, а їхні облікові записи перебувають під захистом алгоритмів і антивірусних систем на кшталт Google Play Protect, які відстежують шкідливу діяльність сторонніх програм і скриптів", – додав Пічаї.

Нагадаємо, нещодавно у Google зізналися, що вони виявили програмну недоробку, через яку сторонні розробники отримали доступ до даних 52,5 мільйона користувачів соціальної мережі Google+.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно