Про це на власному форумі повідомило керівництво компанії, передає Daily Mail.

Читайте також: "Купідоновий" Facebook: Цукерберг запускає сервіс онлайн-знайомств для реальних стосунків

Оновлення планується на літо цього року. Варто зазначити, що для роботи нової функції розробники використають технологію штучного інтелекту, яка і перероблятиме звичайні фото в 3D.

Під час презентації нової функції фотографії, які взяли за приклад, були розсіяні навколо цифрової кімнати, яку всі охочі могли побачити за допомогою VR-окулярів. Facebook заявила, що технологія може допомогти людям пірнути глибше у свої старі спогади, використовуючи віртуальну реальність.


Facebook анонсувала запуск нової функції, яка перетворює звичайні фото в 3D

Варто зазначити, що фотографії використовуються як основа, в той час як програмне забезпечення штучного інтелекту та машинного навчання заповнює "прогалини", щоб відтворити ваш спогад як кімнату в стилі pointillist. Потім фотографії розміщуються у відповідних місцях навколо віртуального будинку, і користувачі можуть ходити по кімнаті, щоб вивчати старі спогади в 3D-середовищі.

Читайте також: Facebook Messenger отримає новий дизайн

Керівник Facebook VR Рейчел Франклін, яка представила демо нової функції, заявила, що користувачі можуть навіть запросити друзів та членів родини вивчати їх кімнати пам'яті.

Презентація нової функції Facebook – дивіться відео