В офіційному блозі компанії зазначається, що соцмережа розпочала тестування нової функції 17 червня. Вона покликана "зробити використання Twitter більш людяним".

Якщо пропустили Twitter заблокував 180 тисяч пропагандистських акаунтів РФ, Туреччини та Китаю

Як можна скористатися новою функцією

Наразі аудіоповідомлення доступні лише у версії додатка для iOS, а скористатися ними може обмежена кількість користувачів. Для запису потрібно натиснути на іконку із зображенням звукових хвиль. Якщо довжина підсумкового повідомлення перевищить 140 секунд, платформа розділить його на кілька записів і опублікує їх один за одним у вигляді треду.

Twitter обіцяє, що зробить функцію доступною всім користувачам iOS найближчими днями. Коли її запустять на інших платформах, поки невідомо.

Скандал з Трампом Twitter заблокував відео американського президента

Twitter продовжує розвиватися

Нова опція стала черговою в низці експериментів Twitter у 2020 році: в березні соцмережа запустила аналог Stories з Instagram, а у травні в тестовому режимі дозволила обмежувати коло користувачів, які можуть відповідати на твіти.

На початку червня Twitter почав боротися з користувачами, які поширюють статті з фейковою інформацією – соцмережа просить їх спочатку відкрити матеріали, які вони збираються ретвітнути. Таким чином у компанії хочуть "посприяти інформованому обговоренню" тієї чи іншої теми.