Тепер фотографії у твітах будуть демонструватися в повному розмірі, з урахуванням масштабу під інтерфейс. Раніше соцмережа сама автоматично вибирала якусь окрему частину картинки для відображення її у користувачів.

Цікаво Fitbit представила дитячий фітнес-трекер Ace 3

Інші оновлення

Крім нових параметрів масштабування, розробники впроваджують підтримку зображень у високому дозволі 4K. Раніше сервіс за допомогою спеціальних алгоритмів стискав зображення, знижуючи їхню роздільну здатність для прискорення завантаження контенту мобільним інтернетом у користувачів. Тепер же, з розвитком 5G і розповсюдженням LTE, потреби в таких діях стало менше.

  • У своїй заяві команда Twitter повідомила, що нововведення стануть доступні для тестування користувачам протягом найближчих тижнів.
  • Доступ до тестових функцій отримає обмежене коло осіб, відібране з усіх користувачів випадковим чином.
  • Якщо ви хочете перевірити, чи стали ви одним з цих щасливчиків, то пройдіть в Налаштування, в розділ "Використання даних" і перевірте наявність опції максимальної якості зображення.

Тим часом у Росії Роскомнадзор почав сповільнювати Twitter, щоб змусити соцмережу підкоритися їхнім вимогам, а натомість впали сайти Кремля.