Однак, не лише Ілон Маск отримав нову посаду, Шибетоші також розповів, що щеня-вундеркінд Ілона – Флокі, буде призначене "фіктивним президентом".

До теми Facebook помилково верифікувала фан-сторінку Ілона Маска, а потім вона загадково зникла

Що відбувається

2 листопада співзасновник Dogecoin Біллі Маркус (більш відомий як Шибетоші Накамото) написав у своєму твітері, що настав час вибрати нового "фіктивного генерального директора Dogecoin".

У квітні 2019 року ним був лише Ілон Маск – це був першоквітневий жарт. Цього року генеральний директор Tesla і людина, якій вдалося піднятися на перше місце у світі за розмірами своїх статків, написав у твітері, що хотів би знову зайняти цю посаду. Однак бажаної посади він не отримав. Натомість він став "фіктивним головою ради директорів Dogecoin".

Натомість пост "фіктивного генерального директора Dogecoin" дістався цуценяті Ілона – Флокі.

Цуценя Флокі
Цуценя Ілона – Флокі / Фото Ілон Маск

Інше "важливе" призначення

Відомий собака Шиба-іну Кабосу, який став символом DOGE і зображений на ілюстраціях монет і фізичних сувенірів, був обраний новим "фіктивним генеральним директором найкращого мему з цифровою валютою".

Кабосу
Собака-мем Кабосу – обличчя криптовалюти DOGE / Фото BillyM2k

Повний текст публікації Біллі Маркуса (Шибетоші Накамото):

Номінація нового "фіктивного глави правління – ніхто інший, як @elonmusk (офіційний акаунт Ілона Маска у твітері, – 24 канал). Я вважаю, що він трохи знається на грошах, лідерстві та мемах.

Чарівне цуценя вундеркінд Ілона – Флокі – номіноване на "фіктивного президента", отримавши наставництво D.O.G.E. разом з Кабосу.