Про це повідомляє Reuters.

Під час свідченьЦукерберг ще раз вибачився перед користувачами соціальної мережі та згадав про проблеми, які має вирішити його компанія.

Читайте також: З Facebook видалився співзасновник Apple

Сенатори дошкуляли Цукербергу великою кількістю питань щодо практики збору даних Facebook, ймовірної монопольної влади компанії та його поглядів на регулювання інтернет-компаній.

Засновник Facebook у свою чергу запевнив сенаторів, що алгоритми соцмережі не проводять кросплатформовий збір даних.

Окрім того він сповістив, що акаунти Cambridge Analytica і всіх пов'язаних з нею організацій в Facebook заблоковані.

Також Цукерберг під час доповіді говорив і про можливе втручання Росії у вибори в США. За його словами, у Facebook очікували на можливі кібератаки зі сторони Росії, проте не на створення фейкових акаунтів. Він стверджує, що Facebook розробив нові інструменти штучного інтелекту для вилучення підроблених облікових записів, які створили не лише для виборів в США у листопаді, але і перед виборами в Бразилії, Мексиці, Пакистані, Угорщині та Індії.

Читайте також: Скандал навколо найбільшого витоку даних у Facebook: хто винен та як це стало можливим?

Він зазначив, що співробітники Facebook ведуть гонку озброєнь з групами і акаунтами, якими керують з Росії та які використовують соцмережу для впливу на громадську думку.

За словами Цукерберга, один з головних пріоритетів 2018 року для нього – це робота над недопущенням втручання іноземних суб'єктів у вибори США.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про масштабний витік даних із приватних профілів у Facebook. Жертвами стали близько 50 мільйонів сторінок. Доступ до цих даних отримала приватна компанія з аналізу даних Cambridge Analytica (CA).