Цитрус знає, чим займається побутова техніка та розумні ґаджети для дому протягом дня, і чим вони вам допоможуть.

Всі ґаджети керуються смартфоном у додатку Apple HomeKit на iOS та MiHome на Android. А графік можна змінювати за своїм бажанням та ритмом життя.

Кожен ранок у розумному будинку – ідеальний

Ранок можна планувати погодинно! Наприклад:

 • О 07:00 контролер штор Aqara автоматично відкриє штори
 • О 07:10, поки ви йдете приймати душ, за допомогою смартфону вмикайте електрочайник Viomi або кавоварку
 • О 07:10 розумна розетка Gosund у смартфоні вмикає мультиварку
 • О 07:10 цифровий смартгігрометр Miaomiaoce зафіксував зниження рівня вологості, вмикається зволожувач повітря SmartMi
 • О 07:15 сам, за таймером, вмикається телевізор Samsung із твоїм улюбленим каналом
 • О 08:30 вимикається світло за налаштуванням у додатку або за допомогою голосової команди, або зафіксувавши вашу відсутність

А для тих, хто не може вийти з дому, не перевіривши кілька разів вимкнену праску, є розумна розетка. Навіть якщо ви забули вимкнути праску/обігрівач/бойлер, при підключенні через розумну розетку можна у додатку на смартфоні відключити живлення цього приладу. Це безпечно та збереже нерви.

Вдень не потрібно бути вдома, щоб прати, прибирати та годувати домашнього улюбленця

О 12:00 ви раптово згадуєте, що потрібно було включити прання. А з розумною пральною машиною LG за це можна не хвилюватись. Адже ви можете керувати нею за допомогою смартфону.

Навіть коли ви не вдома, розумна побутова техніка та ґаджети продовжують жити за графіком, який формуєте ви:

 • О 13:00 вмикається робот-пилосос Lydsto і починає сухе або вологе прибирання, а ще й сам себе очистить після прибирання за допомогою станції самоочищення;

 • О 15:00 розумна смартгодівниця для тварин Petkit досипає корм вашому домашньому улюбленцю;

 • Протягом дня датчики безпеки на кухні та у ванній стежать за відсутністю витоку води або задимленості, і в разі чого відправляють повідомлення на смартфон;
 • Термоклапани Siterwell контролюють температуру опалення. При цьому завжди можна зробити температуру нижче, поки вас немає вдома, і підняти її перед поверненням

А якщо ввечері плануєте приймати гостей, за допомогою смартфона увімкніть льодогенератор у розумному холодильнику.

У вашу відсутність не потрібно переживати про безпеку будинку та цінні речі. Наприклад, о 16:00 IP-камера Imilab зафіксувала рух людини біля дверей і одразу надіслала повідомлення з коротким відео на ваш смартфон. Ви можете поговорити з непроханим гостем чи викликати поліцію.

О 17:00 перед поверненням додому увімкніть кондиціонер для охолодження або обігріву приміщення за допомогою смартфону.

Розумний будинок завжди готовий до вашого повернення і допоможе зробити вечір незабутнім

Не дарма кажуть – "мій будинок – моя фортеця", адже у вас є розумний дверний замок Agara з 7 варіантами відкриття-розблокування:

 • Фізичним ключем
 • Відбитком пальця
 • Цифровим паролем
 • Через додаток MiHome для Android
 • Через додаток Дім (Apple HomeKit) для iOS
 • За допомогою мітки NFS
 • Одноразовим паролем

Ви можете відкрити його одним із своїх улюблених варіантів, а гостям достатньо дати одноразовий пароль.

Вже о 18:00 будинок готовий до зустрічі гостей: все прибрано, прання закінчено, домашній улюбленець ситий і нічого не буде відволікати від відпочинку. Повітря буде свіжим, оптимальної вологості та потрібної температури.

До 18:00 ваша появу у будинку розпізнає датчик освітлювальних приладів, і світло ввімкнеться самостійно. Ви також можете налаштувати легке вечірнє світло стельових світильників Yeelight у смартфоні, або задати графік увімкнення-вимкнення у вибраний час. А ще освітлювальними приладами можна керувати з допомогою голосу.

До 18:30 вам знадобиться електроштопор Huohou та дозатор для вина Circle Joy. Голосовою командою не забудьте увімкнути музику на телевізорі. До 20:00 створіть атмосферу справжньої вечірки, легко увімкнувши RGB-підсвічування на ґаджетах освітлення у смартфоні.

О 23:00, після вечірки, достатньо скласти брудний посуд в посудомийну машину. І поки ви спатимете, вона займеться вашим посудом.

Після насиченого дня зовсім не хочеться шукати та розплутувати свої зарядні пристрої для смартфона. З цим завданням впорається ваш настільний смартсвітильник Yeelight з вбудованим бездротовим зарядним пристроєм.

Не варто перейматися вимкненням світла. Адже завжди можна вимкнути все освітлення у смартфоні однією кнопкою. А якщо у вас є фітнес-трекер, він визначить, коли заснете і світло скрізь вимкнеться самостійно! У свою чергу, контролер штор сам закриє штори.

Дійсно, розумна побутова техніка та ґаджети для дому заощаджують багато часу, роблять більшість завдань за вас. Більше корисних ґаджетів, які зроблять вашу оселю цікавою, купуйте на сайті та в магазинах мережі Цитрус!