Важливо, електронний студентський з’явиться в Дії лише у тому випадку, якщо він є державного зразка.

До теми Дія у цифрах: скільки українців вже користуються сервісом

Якщо у вас студентський -книжка або унікальний студквиток універу, то сервіс не зможе його згенерувати. Таким студентам рекомендують звернутись до деканату після карантину та замовити квиток держзразка.

Де завантажити студентський

Він доступний у сервісі Дія. Додаток можна завантажити за посиланням. Якщо ви вже встановили цей застосунок на своєму смартфоні, то потрібно лише оновити його.

Як відбувається впровадження е-студентського

  • Оцифрування квитків відбуватиметься за згоди користувача на використання персональних даних, що містяться в Реєстрі студентських (учнівських) квитків Єдиної державної електронної бази з питань освіти.
  • Е-квиток формуватиметься автоматично, якщо у користувача є усі необхідні відомості про студентський/учнівський квиток державного зразка в Реєстрі ЄДЕБО.
  • Кожен студентський містить унікальний електронний ідентифікатор – QR-код.
  • Перевірка достовірності е-квитка відбуватиметься за допомогою технічних засобів без додаткового пред’явлення документа, що посвідчує особу.

Що таке Дія? Це проєкт Міністерства цифрової трансформації щодо втілення глобальної ідеї "держава у смартфоні". Сервіс об’єднав низку держпослуг. В перспективі, Дія має об'єднати всі державні послуги на одній платформі. Вже до кінця 2020 року планують оцифрувати до 50 найпопулярніших державних послуг.

Наразі працює додаток Дія, а також нещодавно запустили портал. Про усі послуги, що пропонує цей проєкт, можете прочитати за посиланням.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно