Продажі дисплеїв для наручних смарт-пристроїв. У 2015 році обсяг ринку дисплеїв для смарт-годинників досяг приблизно 50 мільйонів одиниць, а в 2016 році перевищив 70 мільйонів штук. У 2017 році поставки дисплеїв в глобальному масштабі виявилися на рівні 100 мільйонів штук, повідомили в IHS Markit.

Читайте також: Apple Watch допоміг виявити у користувача серйозну недугу

У 2018 році обсяг галузі склав 149 мільйонів одиниць, збільшившись по відношенню до попереднього року на 42%. Таким чином, за чотири роки поставки дисплеїв для смарт-годинників збільшилися більш ніж в 15 разів.

Обсяги продажів дисплеїв для смарт-годинників
Обсяги продажів дисплеїв для смарт-годинників

Продажі смарт-годинників. За даними іншої аналітичної компанії – Strategy Analytics – в останній чверті минулого року відвантаження смарт-хронометрів в глобальному масштабі досягли 18,2 мільйонів одиниць. Це на 56% більше результату річної давності, коли обсяг ринку оцінювався в 11,6 мільйонів штук.

До слова, за 2018 рік у цілому в усьому світі було продано приблизно 45 мільйонів "розумних" годинників. Таким чином, статистика IHS Markit враховує поставки екранів також для смарт-браслетів і різних фітнес-трекерів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно