Скільки грошей витрачає Apple на ексклюзивні ігри. Компанія прагне залучити в свій сервіс якомога більше якісних ігор. Якщо вірити даним інформаторів ресурсу Financial Times, ставки досить високі. Стверджується, що Apple витрачає сотні мільйонів доларів – за оцінками, вже більше 500 мільйонів доларів, – щоб проекти, які цікавлять купертінівців, з'явилися в Arcade.

Читайте також: Як компанія Apple змогла стати успішною

Компанія витрачає по кілька мільйонів на окрему гру і пропонує додаткові бонуси, якщо розробники готові зробити свої проекти тимчасовим ексклюзивом її платформ. Іншими словами, гра не повинна з'являтися якийсь час ні на Android, ні на ігрових консолях, ні на Windows.

Apple Arcade-
Apple Arcade отримає сотні ексклюзивів

Якщо інформація вірна, то компанія підходить до справи ґрунтовно: це приблизно половина від суми в 1 мільярд доларів, яку Apple виділила на виробництво і покупку ексклюзивів для своєї потокової служби Apple TV+.

Особливості ігрових проектів в Apple Arcade. Втім, такі витрати не можна назвати чимось неймовірним: платна служба підписок на ігри просто не буде працювати, якщо в ній не виявиться достатнього вибору хороших пропозицій, які могли б залучити людей (і, бажано, щоб це були ексклюзиви).

Огляд Apple Arcade – дивіться відео

Apple Arcade покликана відродити інтерес до платних мобільним ігор в епоху безкоштовних проектів, що спираються на рекламу і мікроплатежі. Також служба може допомогти Apple зміцнити свої позиції в протистоянні з Android і дати власникам macOS додатковий вибір. Тому сьогоднішні чималі витрати Apple можуть сторицею окупитися в майбутньому.

Читайте також: В мережі з’явився унікальний ретро-планшет Apple, який так і не вийшов на ринок

До того ж сама купертінівська компанія і не приховує, що активно вкладається в створення проектів та дає гроші тим розробниками, які її зацікавили (зрозуміло, на певних умовах, включаючи тимчасову або повну ексклюзивність).

Apple об'єдналася з творцями передових ігор, щоб відкрити можливості абсолютно нового рівня. Ми працюємо з справжніми візіонерами цієї індустрії і допомагаємо їм робити ігри, які вони мріяли створити. Тепер все це реально,
– відзначили в компанії.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно