Експериментальний месенджер Kit може стати вкрай корисним під час пандемії COVID-19, позаяк дає змогу практично не торкатися смартфону протягом дня, якщо це потрібно, розповідає TechCrunch.

Не пропустіть Apple інформуватиме державні органи про дотримання самоізоляції на основі даних Apple Maps

Що таке Kit

Повна назва месенджера Keep in touch (підтримуй зв'язок). Додаток безкоштовний і дає змогу користувачу після запуску вибрати важливі контакти з Messenger, з якими після потрібно підтримувати з'вязок за допомогою Kit.

Варто зазначти, що додаток Messenger самостійно підтримує інтеграцію з Apple Watch, однак Kit спрямований на швидкий зв'язок з найближчими людьми. Тобто Facebook розробила такий собі аналог панелі швидкого набору для Apple Watch

Що може Kit

З допомогою додатку користувач має змогу відправляти повідомлення будь-якого доступного формату одним натисканням. Також можна читати вхідні повідомлення з Messenger і відповідати на них.

Особливість Kit в тому, що для користування додатком потрібно мінімум рухів і не потрібно діставати смартфон. В умовах карантину це саме те, що потрібно, адже можна вибрати лише потрібних людей і підтримувати спілкування з ними через Kip. Позаяк додаток скорочує час користування смартфоном, користувач менше братиме його в руки, а це вбереже його від зайвих мікробів, які в достатній кількості перебувають на наших смартфонах.

До слова, як та чим правильно дезінфікувати свої ґаджети читайте у нашому матеріалі за цим посиланням. Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно