Сюжет та особливості. Як повідомляє DSOGaming, на відміну від останніх двох частин Wolfenstein, в Youngblood розробники реалізують повноцінний відкритий світ, який можна вільно досліджувати – в цьому MachineGames допомагала студія Arkane, відповідальна за Dishonored і Prey.

Читайте також: Гра Gwent за мотивами "Відьмака" вийде на iOS та Android

Досліджуючи Париж і вступаючи в перестрілки з нацистами, ви будете підвищувати рівень героїнь – це відкриє доступ до здібностей, поліпшень для зброї, косметичних предметів і різних пристроїв. Відзначається, що місії дозволять виконувати в будь-якій послідовності.


Скріншот з гри Wolfenstein: Youngblood

Дата виходу. Wolfenstein: Youngblood надійде в продаж 26 червня цього року у версіях для PC, PlayStation 4, Xbox One і Nintendo Switch.

Трейлер гри Wolfenstein: Youngblood – дивіться відео

Bethesda Softworks вже почала приймати попередні замовлення на стандартне і Deluxe-видання гри. Останнє, крім самого шутера, включає в себе набір Buddy Pass, що дозволяє пройти всю кампанію разом з другом, навіть якщо у нього немає гри, і набір Cyborg Skin Pack з титановим забарвленням для вогнепальної зброї, енергоброні, ножів і топірців.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно