Будуть доступні настільні DIMM та ECC DIMM, мобільні SO-DIMM та ECC SO-DIMM, а також рішення Registered DIMM для серверів та настільних робочих станцій. Залежно від модифікації ємність модулів становить 8, 16 та 32 Гбайт.

Не пропустіть Армія США зупинила розробку супердалекобійної гармати, яка могла б стріляти на 1850 кілометрів

Робоча частота починається з 4800 МГц при напрузі живлення 1,1 В. Зараз організовано масове виробництво виробів, крім того, виконуються різноманітні тести на сумісність.

Особливістю нових модулів DDR5 є наявність вбудованої інтегральної схеми управління живленням (PMIC) для точної передачі даних та підвищення енергоефективності. Також передбачені засоби автоматичного усунення помилок On-die ECC.

Цікаво, що на пам'ять Transcend DDR5-4800 DRAM надається довічна гарантія.

Нові санкції для Росії від Тайваню

Нагадаємо, що влада Тайваню, який є одним з найбільших у світі виробників напівпровідникової продукції, зокрема процесорів, ввела нові санкції проти Росії та Білорусі.

До списку заборони на експорт додали чипи з тактовою частотою понад 25 мегагерців. Крім того, під санкції потрапило й літографічне обладнання, що використовується для виготовлення таких мікросхем.

Інші технологічні санкції проти Росії:

  • Компанія Siemens пішла з російського ринку після майже 170 років роботи. Всю свою роботу на ринку окупанта компанія зупинила ще в березні. Тоді ж припинила нові поставки.
  • У Росії та Білорусі не транслюватимуть Олімпійські ігри 2026 та 2028 років. Країни навіть не були допущені до участі у тендері на придбання телевізійних прав для показу Олімпійських ігор.
  • Huawei зупинила продажі обладнання в Росію та не реагує на запити про постачання. Тепер оператори обговорюють великі позови до одного з вендорів, щоб змусити інших піти на співпрацю, але експерти та юристи сумніваються в ефективності такої стратегії.
  • Російські аеропорти втрачають обладнання для огляду багажу і пасажирів. Читайте, якими будуть наслідки.
  • Також ми розповіли, чому Китай не допоможе Росії з напівпровідниками.