Моделі преміум-класу підходять для AAA-ігор, запуску "важких" програм, роботи в ресурсовитратних додатках. Висока вартість таких ноутбуків найчастіше виправдана їх функціональністю. Тому продавці таких девайсів приготували свій рейтинг найкращих ноутбуків преміум-класу, повідомляє 3DNews.

Читайте також: На українському ринку з'явиться новий бренд ігрових ноутбуків: деталі

MSI Titan SLI

Спеціальна модель для кіберспортсменів, про що свідчать:

  1. висока продуктивність;
  2. потужний графічний процесор GeForce для геймінгу з високим FPS;
  3. підтримка VR.

Виглядає модель оригінально – масивний корпус і незвичайна клавіатура з яскравим підсвічуванням.

MSI Titan SLI
MSI Titan SLI

ASUS G7

В продуктивності цей ноутбук може позмагатися зі стаціонарними ПК з потужним залізом. Незважаючи на потужний процесор, якісний графічний адаптер і велику кількість портів, пристрій відносно компактний і відноситься до мобільних ноутбуків.

ASUS G7
ASUS G7

Lenovo ThinkPad P71

Це "космічне" рішення для фахівців у сфері IT, графічного дизайну та віртуального проектування. Модель оснащена сенсорним екраном і має максимальний рівень захищеності для екстремальних умов.

Lenovo ThinkPad P71
Lenovo ThinkPad P71

Acer Predator Triton 700

Компактний ноутбук з ультратонким корпусом, потужнішою відеокартою GeForce GTX 1080 та системою охолодження для комфортного геймінгу.

Acer Predator Triton 700
Acer Predator Triton 700

DREAM MACHINES Clevo

Потужний ігровий ноутбук з підсвічуванням клавіатури, процесором Intel i7 8 покоління і дискретною відеокартою GeForce GTX 1080. Підтримує функцію швидкої зарядки. Роз'єм для замка безпеки дозволить запобігти зломам.

DREAM MACHINES Clevo
DREAM MACHINES Clevo

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно