Перші чутки про апарат LG з кодовим ім'ям Project B з'явилися в мережі ще кілька місяців тому, але компанія не давала жодних офіційних коментарів про плани випустити неординарний пристрій, повідомляє gizmochina.

Цікаво Samsung випадково розсекретив вигляд Galaxy Note 20 Ultra

Особливості смартфона

Нещодавно генеральний директор вендора Квон Бонг заявив, що LG стане першим виробником, в асортименті якого у 2021 році з'явиться смартфон з дисплеєм. який розгортається. Якщо вірити витокам, опублікованими південнокорейськими інсайдерами, LG вже розробила кілька прототипів, виробництвом яких активно займаються місцеві підприємства.


LG стане першою компанією, яка представить подібний смартфон

Ідея подібного пристрою полягає у використанні гнучкої OLED-матриці, яку LG розробляє спільно з китайською BOE. За потреби користувач може розтягнути дисплей, збільшивши діагональ екрану, а в похідному положенні новинка буде займати мало місця, легко поміщаючись в кишеню або сумку. З чуток, вендор також розробляє два нових Android-флагмани з кодовими назвами Horizontal і Rainbow, презентація яких може відбутися до кінця року.

Ціна

Детальні технічні характеристики і передбачувана ціна гнучкого смартфона LG невідомі, однак коштуватиме він не дешево, як і будь-який революційний пристрій.