З метою забезпечення безпеки своїх користувачів Match Group, якій належать Tinder, Match, OK Cupid, Hinge та низка інших сервісів, інвестувала у Garbo – некомерційну платформу для перевірки деяких біографічних даних.

Цікаво Microsoft вдосконалює Windows 10: з системи приберуть непопулярні додатки

Як працюватимуть додатки для знайомств та що зміниться

У рамках угоди платформа з Match Group, сервіс Garbo буде доступний користувачам, які використовують додатки Match Group. Першим серед подібних додатків для знайомств нові можливості випробує Tinder. Користувачі цього додатка зможуть почати використання платформи Garbo вже до кінця 2021 року.

Як саме буде реалізована можливість перевірки інформації користувача саме в Tinder, наразі незрозуміло, але вже відомо, що функція буде платною. Згодом можливість пошуку такої інформації з'явиться і в інших додатках Match Group.

Що відомо про Garbo?

Це платформа для простішого пошуку інформації про людей, з якими ви спілкуєтеся в інтернеті. Garbo збирає публічні дані, щоб надати детальну інформацію про людину, таку як арешти, судимості, судові постанови, домагання та інші насильницькі злочини. Таким чином користувачі можуть убезпечити себе від можливого насильства. Для пошуку відомостей достатньо вказати ім'я та номер телефону.