Бізнес – це постійна конкуренція. Щоб залишатися на вершині, підприємці мають не лише пропонувати клієнтам топову продукцію, а й застосовувати передові засоби комунікації для підтримки своєї впізнаваності. Одним із таких засобів є модульний дисплей Samsung The Wall.

Читайте на сайті Найкращий подарунок для родини – телевізор від Samsung

The Wall
The Wall забезпечить чудову передачу кольорів / Фото Samsung

Детальніше за Дисплей The Wall

The Wall – це модульний дисплей Samsung на основі передових технологій та з різноманітними можливостями для встановлення й застосування.

  • Перший 146-дюймовий The Wall з’явився у 2018 році. Цей технологічний шедевр на основі технології MicroLED Samsung представила у рамках тогорічної виставки споживчої електроніки Consumer Electronics Show (CES).
  • Після успіху на CES компанія продовжила розвивати цю лінійку, випустивши 75-дюймові та 219-дюймові моделі.
  • У 2021 році світ побачив приголомшливий 1000-дюймовий TheWall із безмежним екраном для демонстрації контенту, який створений для підсилення й розвитку бізнесу.

Технологія MicroLED, що застосовується у TheWall, наразі не має рівних на ринку. Вона складається з крихітних світлодіодів, розмір яких не перевищує кількох мікронів. Кожен із них самостійно випромінює світло. Тому дисплей не потребує колірних фільтрів чи додаткового підсвічування, щоб створити приголомшливу картинку.

The Wall
The Wall забезпечить найякісніше зображення / Фото Samsung

Також модель 2021 року (IWA) оснащена найсучаснішими технологіями на основі штучного інтелекту (АІ) та вдосконаленою частотою оновлення екрана 120 Гц. Процесор Micro AI працює на основі 16 різних нейромереж, натренованих методами глибинного навчання, щоб аналізувати й оптимізувати кожен кадр, масштабуючи контент до рівня 8К. Технологія BlackSeal робить екран однорідним і суцільним, передаючи насичені темні відтінки й досягаючи неперевершеної глибини, контрастності й деталізації, а завдяки піковій яскравості 1600 ніт зображення залишиться чітким й виразним навіть за умов потужного стороннього освітлення.

Зручність для користувачів

Ця модель пропонує легше встановлення, зокрема, різні способи монтажу: увігнутий, випуклий, стельовий, підвісний, похилий чи L-подібний. Разом із функцією FactorySeamAdjustment, що дає змогу налаштувати всю конструкцію одразу, а не кожен модуль окремо. Це забезпечує більше можливостей для застосування The Wall відповідно до конкретної ситуації чи форми й розміру приміщення. І саме ці можливості стануть у пригоді для CJ ENM.

The Wall
The Wall підійде не лише для бізнесу, а й для дому / Фото Samsung

Окрім виробництва контенту, TheWall забезпечує його відтворення на небаченому досі візуальному рівні, допомагаючи якісно й змістовно підкреслити імідж бренду. Цей дисплей – це саме те, що створить вау-ефект для реклами чи будь-якої іншої відеодемонстрації, як-от під час виставок, презентацій чи конференцій.

The Wall стійкий до зовнішнього впливу, тож його безпечно розміщувати в залюднених місцях на кшталт торгових центрів. Разом зі зручними рішеннями, зокрема стосовно дистанційного керування й налаштування кольорів, це гарантує просту й тривалу експлуатацію із мінімальними часовими витратами на обслуговування.

Не лише бізнес

Оцінити всі переваги The Wall може не тільки бізнес. Для тих, хто хоче влаштувати у своєму домі приголомшливий кінохаб, доступні численні модульні конфігурації The Wall відповідно до їхніх запитів.

Як це – мати у своїй вітальні революційний величезний дисплей – поділився Ендрю Саузерн, перший власник The Wall у житловому будинку у Великій Британії. На його думку, цей дисплей виявився особливо корисним під час пандемії, адже надав доступ до розваг на цілковито новому рівні й можливість зручно проводити робочі відеоконференції.

The Wall
The Wall може стати для вас високоякісним домашнім кінотеатром / Фото Samsung

The Wall стане не лише розважальним центром оселі, а й виразним її елементом, що підкреслить стиль та інтер’єр. У режимі Ambient він відтворює попередньо задані зображення із широкої бібліотеки шаблонів і витворів мистецтва. Або створіть власну колекцію, завантаживши улюблені й пам’ятні фото, щоб насолоджуватися ними щомиті в надзвичайній якості.