Електроенергетична компанія Homer Electric Association (HEA) оголосила про співпрацю з Tesla над проєктом BESS (Battery Energy Storage System). Станція на Алясці буде акумулювати до 93 МВт/год енергії, підвищить ефективність електромережі, дасть можливість уникнути перебоїв в живленні і знизити викиди парникових газів, пише Electrek.

До теми: Tesla випереджає всіх конкурентів у технологічності своїх акумуляторів

Коли запрацює станція

BESS буде встановлена ​​на електростанції Soldotna в Стерлінгу. Запуск сховища запланований на осінь 2021 року.

Керівництво HEA наголосило також, що акумулятори Tesla дозволять їм використовувати більше енергії з відновлюваних джерел і менше покладатися на викопне паливо.

BESS має важливу додаткову перевагу – вона відкриє дорогу для проєктів відновлюваної енергії, які в іншому випадку створюють напругу в сфері генерації теплової генерації,
– заявили представники енергокомпанії.

Цікаво, що укласти цей контракт Tesla вдалося завдяки соцмережам. У серпні глава компанії Ілон Маск звернувся до своїх 28 мільйонів підписників у твітері з проханням допомогти йому продати новітню промислову батарею компанії Megapack.

А зовсім недавно він оголосив, що темпи зростання бізнесу Tesla з виготовлення сонячних панелей, черепиці та систем зберігання енергії можуть обігнати успіхи компанії в галузі автомобілебудування.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно