Після релізу функції Smart Summon власники отримали можливість викликати припаркований транспорт, дочекавшись, щоб машина сама під'їжджала до водія. Багато хто радив навчити автомобіль самостійно паркуватися, висадивши попередньо пасажирів і водія в зручному місці, це було б дійсно корисно, пише Electrek.

До теми Маск: "Автопілот Tesla володітиме надлюдськими можливостями"

Глава Tesla Ілон Маск вже повідомляв на початку березня, що автопілот буде істотно перероблений, і що у нього з'явиться новий функціонал, а також натякав на появу опції автопарковки, але тепер він сповістив про це всіх читачів свого блогу.

Як оновиться автопілот Tesla

Маск розповів, що компанія "суперактивно" працює над системою розпізнавання світлофорів і стоп-сигналів, а також над режимом Reverse Summon, який стане частиною відновлення автопілота, запланованого в цьому році.

Також в оновленні буде представлена більш якісна система тривимірного маркування. Маск описує її так: "Це коли машина входить в сцену з вісьмома камерами і як би малює шлях, а потім ви можете відзначити цей шлях в 3D".

Всі ці нововведення наближають Tesla до заповітної мети – повної автоматизації та перетворенню електромобілів в роботаксі, після чого вони почнуть приносити прибуток своїм власникам. Після цього на місці колишньої компанії виникне новий бізнес роботаксі, а коштувати електрокари будуть в кілька разів дорожче ніж "звичайні" машини.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно