Особливості нових електростанцій. Як повідомляє Engadget, ідеєю розробників Megapack стала можливість швидкої побудови електростанцій на поновлюваних джерелах енергії.

Читайте також: Електрокари Tesla отримають вбудовані додатки YouTube та Netflix

Ємність одногої "осередку" становить 3 МВт⋅ч, що в 14 разів більше, ніж у анонсованого в 2015 році акумулятора Tesla Powerpack ємністю 210 кВт⋅ч.

Терміни реалізації проекту. Представники американської компанії запевняють, що побудувати гігаватну електростанцію компанія може всього за три місяці. Для порівняння, на будівництво традиційного аналога буде потрібно близько одного року.


Концепт електростанцій Tesla

Переваги електростанцій Tesla. Батареї Megapack можуть підключатися безпосередньо до сонячних панелей. Комплекс акумуляторів працює під управлінням центрального хаба, що дає змогу контролювати актуальну ємність і потужність станції.

Альтернативним варіантом використання Megapack може стати її експлуатація в якості накопичувача енергії на підприємствах, які відчувають надлишок електрики, з метою подальшого продажу.

Читайте також: Ілон Маск запропонував новий спосіб виготовлення електрокарів Tesla

Мета всього проекту Megapack – забезпечити різні населені пункти можливістю швидкого розгортання електростанцій в тих точках, де населення відчуває дефіцит електроенергії. Головною перевагою рішення Tesla стане простота, швидкість установки і екологічність.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно