Як і інші автовиробники, Tesla іноді виявляє виробничий брак і завчасно відкликає електромобілі, які можуть мати потенційні проблеми. Цього разу мова йде про гальмівну систему відразу двох моделей авто.

Не пропустіть 5 причин, чому вам варто купити бездротові навушники FreeBuds 4i від Huawei

Що не так з гальмівною системою Tesla

На деяких автомобілях болти гальмівних супортів могли бути не закріплені відповідним чином. Якщо один або кілька таких болтів не закріплені відповідно до специфікації, з часом болт може ослабнути і, в дуже рідкісних випадках, від'єднатися, через що супорт гальма буде стикатися з внутрішньою поверхнею обода колеса. У таких рідкісних випадках може виникати сторонній шум, і колесо може перестати вільно обертатися, що призведе до втрати тиску в шині.

Tesla заявила, що компанії не відомо про будь-які аварії, пов'язані з цією проблемою. Клієнтам, які отримали електронний лист від автовиробника, рекомендується записатися на сервісне обслуговування за допомогою мобільного додатку Tesla. Варто відзначити, що в листі Tesla не розкривається кількість потенційно небезпечних електромобілів, але деякі подробиці все ж присутні.

Tesla вирішила завчасно відкликати деякі автомобілі Model 3 і Model Y для перевірки болтів гальмівних супортів. Це поширюється на певні автомобілі Model 3, випущені у період з грудня 2018 року по березень 2021 року і певні автомобілі Model Y, випущені в період з січня 2020 року по січень 2021 року,
– сказано у листі автовиробника.

Цікаво Напад на фабрику Tesla в Німеччині: що відбувається та хто винен

Офіційне повідомлення про відкликання електромобілів Tesla від Національного управління безпекою руху на трасах (NHTSA) США ще не було опубліковано. Можливо, коли відомство зробить це, стане відомо, наскільки масштабною є проблема з болтами супортів в електромобілях Tesla.