Тема Cybertruck постала серед інших на черговій зустрічі з акціонерами компанії 4 серпня. Мабуть, єдине, що залишається незмінним, це обіцянка випустити пікап у 2023 році.

Цікаво Ілон Маск відзвітував перед інвесторами про долю Cybertruck, дешеву Tesla та робота-гуманоїда

Що відомо

Як пише джерело, Маск заявив, що Tesla не зможе продавати Cybertruck "з тими ж специфікаціями та ціною, які були спочатку вказані, коли компанія представила експериментальний пікап у 2019 році". Що він мав на увазі, говорячи про характеристики, неясно, однак про очікувану вищу ціну він сказав таке: "Я думаю, що неможливо було передбачити таку інфляцію, яку ми спостерігали".

Tesla планує почати встановлювати виробниче обладнання, інструменти та все інше, починаючи "з найближчих кількох місяців" на своєму заводі в Остіні, штат Техас – саме там у четвер відбулися збори акціонерів.

  • Зазначимо, що на момент анонсу Cybertruck з одним електродвигуном пропонувався для попереднього замовлення за 39 900 доларів.
  • Версія з двома електродвигунами коштувала від 49 900 доларів.
  • Версія з трьома моторами коштувала від 69 900 доларів.

Якими будуть нові ціни, поки неясно. Імовірно, подробиці про це, а також про оновлені характеристики ми дізнаємося ближче до виходу автомобіля.