Можливість коментування дописів. В офіційному блозі Telegram повідомляється, аби додати коментар, адміністратору каналу потрібно створити спеціального бота. Після цього, з'являється кнопка коментарів під публікаціями.

Читайте також: YouTube змінив свою політику щодо дитячих стрімів

Натиснувши її, користувач буде перенаправлений на спеціальний сайт, авторизація для якого вже буде пройдена. На сайті потрібно залишити коментар, який спеціальний бот відправить власнику каналу.

Власники каналу зможуть бачити коментарі в спеціальних приватних групах. Крім того, користувачі зможуть обговорювати публікації каналів і спілкуватися в спеціальних чатах.

Конфіденційність та безпека. Також, Telegram підвищив конфіденційність листування. Тепер користувачі можуть вибирати, в яких групах і чатах їх номери телефону видно, а в яких ні.

Інші функції. Крім того, Telegram запустив поліпшених ботів, які дають змогу входити на сайти за допомогою облікового запису в месенджері.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно