У такий спосіб позначають Telegram-канали, яких підозрюють у шахрайстві. Крім цього, в описі "каналу Трампа" теж міститься попередження.

Зверніть увагу Вслід за Twitter: YouTube тимчасово заморозив обліковий запис Трампа

"Багато користувачів повідомили, що цей акаунт належить шахраям. Будь ласка, будьте обережними. Особливо, якщо вони вимагатимуть у вас гроші", – мовиться у повідомленні.

телеграм-канал трампа
Telegram-канал, який нібито належить Трампу / Скриншот

Цей Telegram-акаунт наразі налічує понад 530 тисяч підписників. Там опубліковані репости твіттер-дописів Трампа, короткі політичні повідомлення. Також містяться посилання на офіційні публікації Білого дому.

Зауважимо, що про появу цього Telegram-каналу стало відомо тільки нещодавно. Підпис до нього такий, як і в акаунті очільника Білого дому в твіттері "45 президент Сполучених Штатів Америки". Однак наразі немає офіційного підтвердження, що сторінка належить саме Дональду Трампу.

Кілька соцмереж заблокували сторінки Трампа

  • Облікові записи чинного президента США Дональда Трампа у фейсбуці та інстаграмі заблокували щонайменше на 2 тижні після заворушень у Вашингтоні.
  • Згодом стало відомо, що у твіттері назавжди "забанили" Трампа. Йому не можна публікувати дописи не лише з особистого акаунту, а й з облікового запису Президента США.
  • Крім цього, протягом тижня Дональд Трамп не зможе публікувати відеоролики та транслювати відео зі свого акаунту на YouTube.