Про це повідомляє PCGamesN.

Читайте також: Технологію NVIDIA RTX випробували у грі Metro: Exodus – відео

За його словами, мінімальна планка буде знаходитися біля позначки в 5 GigaRays / s (мільярд променів в секунду). Графічний прискорювач GeForce GTX 1080 Ti забезпечує продуктивність в трасуванні променів близько 1 GigaRays / s, що досягається за рахунок програмної емуляції. У той же час для відеокарти GeForce RTX 2070 даний показник складає 6 GigaRays / s, що робить її "вхідним квитком" в світ трасування променів.

Трасування променів в реальному часі в грі Metro: Exodus
Трасування променів в реальному часі в грі Metro: Exodus

За приблизними оцінками зарубіжних журналістів, щоб забезпечити рівень швидкодії в 5 GigaRays / s графічний адаптер на архітектурі NVIDIA Turing повинен володіти як мінімум 30 спеціалізованими ядрами RT (Ray Tracing), що відповідає 30 потоковим мультипроцесорам (SM). У теорії, відеокарта GeForce RTX 2060 в конфігурації з 30 блоками SM, що дають сумарно 1920 ядер CUDA, могла б забезпечити таку продуктивність.

Схема потокового мультипроцесора (SM) NVIDIA Turing
Схема потокового мультипроцесора (SM) NVIDIA Turing

Втім, якщо вірити блукаючим по мережі чуткам, адаптери молодше GeForce RTX 2070 можуть і зовсім позбутися ядер RT, що робить апаратне прискорення трасування променів "фішкою" топових і дорогих відеокарт.

Презентація технології NVIDIA RTX у нових відеокартах GeForce на базі архітектури Turing – дивіться відео

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно