Як і всі інші пристрої сімейства RealSense, екземпляр з індексом ID призначений для розробників і виробників обладнання, якому потрібна функція аутентифікації користувача по обличчю. Термінали самообслуговування, банкомати, системи безпеки — всі вони можуть, теоретично, взяти на озброєння технологію RealSense ID, йдеться на сайті Intel Newsroom.

Читайте Google випустить оновлену серію камер відеоспостереження Nest Cam

Що відомо

Перевагою пристрою RealSense ID, вмонтованого в компактний корпус, є високий ступінь обчислювальної автономності та інтеграції. Біометричні дані користувача шифруються і обробляються локально.

Intel RealSense ID
Intel RealSense ID / Фото Intel

Процес розпізнавання обличчя запускається на вимогу клієнта, який пройшов попередню реєстрацію в системі. Нейронна мережа запобігає спробам підроблення з використанням масок, відео та фото. Обдурити її вдається тільки в одному випадку з мільйона. Плоскі зображення обличчя людини ігноруються системою, оскільки вона відчуває глибину сцени і вміє формувати "об'ємний" цифровий портрет.

Зміни в рослинності на обличчі або поява окулярів не є перепоною для системи. Вона здатна надійно працювати в різних умовах освітленості, з людьми різного зросту і комплекції. Про вартість даного рішення для кінцевих користувачів Intel нічого не повідомляє, але можна припустити, що технологія буде не з дешевих.