Оригінальні панелі здатні автоматично підлаштовуватися під умови використання ґаджета, збільшуючи його автономність без шкоди якості картинки в динамічних сценах, повідомляє gizmochina.

Цікаво Google блокує встановлення AnTuTu на Android-смартфони

Характеристика дисплеїв

6,53-дюймові дисплеї з роздільною здатністю Full HD+ (2340х1080 пікселів) здатні змінювати частоту розгортки в діапазоні від 30 до 120 Гц. Наприклад, якщо користувач запускає динамічну гру, то екран автоматично перейде в режим максимальної продуктивності.

У разі ж, коли власник пристрою читає книгу або переглядає статичні зображення, буде активований економний 30-герцовий режим. Стандартний же з частотою 60 Гц призначений для типових завдань на зразок веб-серфінгу.


Характеристики екранів з динамічною частотою оновлення

До теми Huawei запатентувала гнучкий смартфон в новому форм-факторі

Що це дасть

Як наголошує виробник, зазначений режим використання дозволяє знизити енергоспоживання смартфона на 18% порівняно з типовими рішеннями. Заявлена максимальна яскравість нових екранів становить 500 ніт, охоплення колірної гами NTSC – 84%.

Представники TCL відзначили, що поява на ринку смартфонів, які використовують дисплеї з варіативною частотою оновлення, відбудеться до кінця 2020 року.