Як передає xda-developers.com, китайський виробник вже звернувся до Samsung, що налагодити постачання екранів Samsung Display.

До теми Гнучкий смартфон Motorola Razr можна замовити в Україні: ціна

Журналісти посилаються на своїх інсайдерів, які розповіли, що Xiaomi хоче купити гнучкі OLED-дисплеї, на зразок тих, які використовуються в новій моделі Galaxy Z Flip.

Видання також припускає, що китайський виробник міг звернутися до LG Display за гнучкими OLED-дисплеями. Як відомо, LG поставляє гнучкі екрани для складаних смартфонів Huawei.

Що відомо про гнучкий смартфон від Xiaomi

За даними інсайдерів, масове виробництво гнучкого пристрою від Xiaomi почнеться в другій половині 2020 року. Відтак, у продаж цей телефон може надійти наприкінці 2020 або на початку 2021 року.

гнучкий смартфон від Xiaomi

Так може виглядати гнучкий смартфон від Xiaomi / xda-developers

Також відомо, що у грудні 2019 року Xiaomi отримала патент на створення смартфона, який, судячи за ескізами, розкладається таким же чином, як Galaxy Z Flip.

На основі цих малюнків, дизайнер Вакар Хан створив рендер того, як може виглядати потенційний складаний смартфон від Xiaomi.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно