Якщо ви забули умови свого тарифного плану чи просто хочете переглянути деякі деталі тарифу, уточнити ці дані можна кількома способами. Ми розповімо про всі доступні варіанти, а ви оберете той, який вам найбільше підходить.

Цікаво "Київстар" представив нову лінійку тарифів "ВАШ" з безлімітним інтернетом – умови та ціни

Як дізнатися умови тарифу в "Київстар"

Комбінація клавіш на телефоні

Одним із найшвидших способів дізнатися умови свого тарифного плану – USSD комбінація. Це спеціальний запит до оператора, який швидко виводиться на екран у вигляді сповіщення.

Все, що вам потрібно зробити, ввести на своєму смартфоні просту комбінацію: *100*01*2# та підтвердити її кнопкою виклику. Вже за кілька секунд на екрані телефона з'явиться повідомлення з описом тарифу, за яким обслуговується ваш номер телефону.

Скриншоти
Як відправити USSD запит / Фото 24 канал

  • Перевага – ви одразу отримуєте назву тарифного плану лише за мить після введення запиту.
  • Мінус – так ви зможете дізнатися лише назву свого тарифу без подробиць.

Дзвінок у довідкову

Як ми вже згадували, можна подзвонити у довідкову за номером 466, добратися до меню з тарифами та дізнатися інформацію про власний тариф. Однак це можна зробити швидше подзвонивши за номером 466*66 – так ви одразу потрапите до меню з тарифами, де автовідповідач озвучить вам інформацію про ваш тарифний план.

Крім того, у цьому меню можна довідатися про інші актуальні тарифи, які доступні для вашого номера та умови їх підключення.

  • Плюс – так ви зможете дізнатися усе про власний тариф, послухати про нові пропозиції та обрати новий тариф, який вам максимально зручний для вас.
  • Мінус – це займає деякий час, а щоб обрати варіант, який вас цікавить потрібно прослухати усі пункти меню.

Офіційний додаток "Мій Київстар"

Мабуть, найкращий серед доступних варіантів, де можна отримати інформацію не лише про ваш тарифний план, але й про усі послуги, пропозиції та навіть витрати за вашим номером.

В додатку оператора "Мій Київстар" є все, що може бути відомо про ваш номер телефону. Все, що потрібно від вас:

  • завантажити та встановити додаток в Google Play або ж App Store;
  • авторизуватися ввівши свій номер телефону та код, який прийде у вигляді смс-повідомлення.

Все, тепер у вас є доступ до інформації про ваш номер включно з тарифом, умовами обслуговування, додатковими послугами та іншими деталями.

Додаток
Додаток "Мій Київстар" містить найповнішу інформацію за вашим номером / Фото 24 канал

  • Плюс – додаток містить найбільш детальну інформацію про усі послуги, тариф, акції та бонуси доступні за вашим номером.
  • Мінус – додаток можна встановити лише на смартфон під керуванням Android чи iOS, для звичайних телефонів він не підходить. Однак, тут на допомогу приходить офіційний сайт "Мій Київстар", який має такий же функціонал, що і в додатка.