Як інформує Green Car Congress, за задумом розробників, електрокар проїжджатиме 1600 км на одній зарядці з витратою 6,5 кВтг/100 км. До прикладу, Tesla Model 3 витрачає 16 кВтг/100 км, а Tesla Model X близько 25 кВтг/100 км.

Цікаво: Nissan анонсувала свій електромобіль майбутнього: відео

Деталі. Машина матиме всього три колеса, що дало змогу поліпшити аеродинаміку й безпеку авто та зменшити загальну вагу транспортного засобу. Також такий незвичний дизайн дає змогу робити невеликі повороти на швидкості без фізичного повороту коліс.

Триколісний електрокар Aptera Motors: відео

Ще один цікавий момент — електромобіль буде оснащений системою Never Charge — це вбудована функція сонячної зарядки. Система зможе забезпечити до 65 км пробігу в день.

Тестування. Під час випробовування двигун Elaphe L1500 досяг рекордного показника прискорення: від 0 до 100 км/год менше ніж за 3,5 секунди.

Ціна. Точна вартість електрокара поки не оголошена. За чутками, вона буде коливатись від 36 тисяч до 59 тисяч доларів (900 тисяч — 1 475 тисяч гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно