Переваги. Як повідомляє Defensenews, особливістю снаряда під назвою Spice 250 став комп'ютерний зір, який дає змогу з високою вірогідністю визначити задану ціль навіть в оточенні великої кількості схожих об'єктів.

Читайте також: Нейромережа дописала симфонію, написану 115 років тому

Можливість завантаження інформації про місцевість і об'єднання її з електрооптичними зображеннями в реальному часі дає змогу зброї працювати і коригувати свій політ в місцевостях без доступу до даних GPS.

Spice 250
Прототип авіабомби Spice 250

Особливості конструкції. Spice 250 оснащується бойовою частиною масою 75 кілограмів і здатна вражати цілі, що перебувають на відстані до 100 кілометрів від точки скидання. Коригування польоту здійснюється за допомогою висувного крила: функція двостороннього зв'язку з потоковою передачею відео дає змогу оператору змінити напрямок польоту бомби або скасувати вибух до попадання в ціль.

Дата серійного виробництва. Виробник вже завершив льотні випробування. Очікується, що найближчим часом Rafael укладе контракт на постачання нового озброєння ізраїльській армії.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно