Що відомо про гру

Важливо Через коронавірус скасовують техно презентації та виставки: список подій

Безкоштовна гра доступна просто в браузері – вона пропонує геймерам відвідати масовий захід, не виходячи з дому.

Внутрішні приміщення заповнені порожніми стендами, а з кожним NPC або реальним гравцем, здавалося б, можна поговорити ­– але ні, натомість персонаж просто буде кашляти на іншу людину.


Скріншот з гри

Не забули автори як слід посміятися над пропускною системою. Наприклад, найдешевший бейдж для входу на захід коштує 299 доларів – він призначений для інді-розробників. Ксива зроблена з шкідливих матеріалів, має менший розмір і трохи смердить.

Найдорожчий бейдж обійдеться в 2 499 доларів, з ним всі зрозуміють, що його власник – велика птиця. Реальні гроші з гравців ніхто не вимагає, а при натисканні кнопки "купити" відразу ж стартує завантаження гри.

Ймовірна критика проєкту

Безумовно, з одного боку, потішання над ситуацією в світі може здатися не дуже доречним і етичним. З іншого – гумор завжди допомагав людям долати труднощі з високо піднятою головою. Так що ті, кого не бентежить сатиричний тон гри, можуть самостійно пірнути в "чудову атмосферу" величезної ігрової конференції, пройшовши за цим посиланням.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно