Нові функції виявив інсайдер Albacore в одній із тестових збірок ОС лише через кілька днів після того, як компанія оголосила про намір тестувати більше експериментальних функцій.

До теми Дочекалися: у Windows 11 запрацювали додатки для Android і оновився дизайн деяких програм

Стікери для робочого столу

Користувачі Windows 11 зможуть застосовувати стікери для робочого столу. Мовиться про стікери, які зазвичай можна побачити у месенджерах. Користувачі зможуть редагувати стікери та розміщувати їх поверх шпалер.

Стікери для Windows 11
У Windows 11 з'являться стікери для робочого столу / Фото Albacore

Швидше за все, стікери будуть призначені для запису нотаток і нагадувань, які допоможуть завжди тримати перед очима важливу інформацію. Або ж просто для прикрашання екрану, оскільки вони залишатимуться поверх шпалер навіть при їх зміні.

Оновлений режим планшета

В одній з недавніх тестових збірок Windows 11 ентузіаст виявив можливість приховати панель завдань при використанні пристрою в планшетному режимі. Розробники додали в налаштування операційної системи параметр "Автоматично приховувати панель завдань при використанні пристрою як планшет".

У Windows 11 софтверний гігант відмовився від багатьох можливостей планшетного режиму, але поступово в ОС з'являються функції, які, ймовірно, планувалося інтегрувати у скасовану Windows 10X, орієнтовану, зокрема, використання на планшетних комп'ютерах.

Новий режим "Стійкість"

За даними інсайдера у Windows 11 з'явиться новий розділ "Стійкість". Знайти його можна буде у меню "Параметри". Згідно з наявними даними, у цьому розділі користувачі зможуть побачити рекомендації щодо енергозбереження, а також оцінку чинного режиму енергоспоживання з точки зору екологічності.

Режим
Новий режим "Стійкість" дозволить оцінити енергоспоживання / Фото Albacore

Зазначається, що у новій збірці Windows 11 режим концентрації Focus Assist був перейменований на Focus.

Читайте на сайті Microsoft почала відмовляти користувачів від встановлення браузера Chrome

Коли нові функції стануть доступними для користувачів

Згадані функції зараз не доступні для більшості учасників попередньої оцінки Windows 11, а Microsoft офіційно не анонсувала їх появу. Це означає, що говорити про появу нововведень у стабільних збірках ОС поки що зарано.