Як бачимо на карті сервісу Downdetector, проблеми із доступом виникли у користувачів в Європі, країнах СНД, Азії та Австралії. В меншій мірі проблеми зачепили гравців з Америки. Що стосується України, то найскладніше було користувачам із Києва. 

Читайте також:  S.T.A.L.K.E.R. 2: з'явився перший офіційний постер

Найпоширеніші проблеми

Найчастіше користувачі скаржаться на проблеми із входом в сервіс. У деяких випадках система і зовсім не пропускає далі етапу авторизації, видаючи повідомлення про неможливість підключитися до серверів. Окрім того, в низки геймерів виникли проблеми із запуском онлайн-ігор. Також частина гравців відзначила загальні проблеми із роботою сайту.

Загалом обурливі коментарі на сайті залишили близько 5 тисяч користувачів. Найсерйозніші проблеми із доступом до Steam почалися о 18:00 за київським часом 30 січня 2020 року.

В компанії наразі ніяк не коментують проблему. Тож у чому причина збою, а також коли сервіс запрацює нормально – поки невідомо.


Де виявили проблеми із Steam

Що таке Steam? Це ігрова платформа, що належить компанії Valve. Сервіс пропонує гравцям купувати і завантажувати ігри. Також він забезпечує внутрішньоігровий голосовий зв'язок і чат. Steam також забезпечує регулярне оновлення ігор та хмарні збереження ігор. В 2019 році на сайті сервісу зареєструвався мільярдний гравець.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно