Окуляри можуть допомогти медикам та поліції, як додатковий метод скринінгу та виявлення хворих на COVID-19, розповідає TechCrunch.

Цікаво Apple інформуватиме державні органи про дотримання самоізоляції на основі даних Apple Maps

Особливість окулярів T1

Розумні окуляри працюють на базі процесора Qualcomm та обладнані 12-мегапіксельною камерою з підтримкою доповненої реальності й голосових команд (для фото та відеозйомки). Такі окуляри можуть використовуватися медиками, владою й компаніями для виявлення заражених коронавірусом.

Програмне забезпечення ґаджета також дозволяє реалізувати систему розпізнавання людей та деякі інші функції.


Окуляри здатні виміряти температуру в 200 осіб за 2 хвилини

Недолік окулярів Т1

Варто зауважити, що згідно з дослідженнями, які були проведені нещодавно, більше ніж у половини пацієнтів з COVID-19 в Китаї не було виявлено лихоманки чи підвищення температури, коли вони прибували в лікарню.

Відтак, розробка стартапу здатна виявити лише один симптом коронавіруса, який до того ж не завжди проявляється. Тому такі смарт-окуляри далеко не найефективніший метод скринінгу. Втім, вони все ж можуть виявитися корисними у поєднанні з іншими методами. Крім того інженери Rokid продовжують роботу над окулярами.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно