Як повідомляє PCGamesN, у планах AMD на 2020 рік значиться реліз більш продуктивних рішень на тій же графічній архітектурі. В основу цих відеокарт ляже 7-нм чіп Navi 20.

Читайте також: AMD знизила ціни на процесори Ryzen 2000

Однак на відміну від Vega 20 (AMD Radeon VII), який представляє собою поліпшений варіант 14-нм Vega 10, згаданий GPU зможе похизуватися низкою архітектурних нововведень.

Особливості старших відеокарт AMD Navi. Серед них, якщо вірити неофіційним джерелам, числиться власна технологія AMD для апаратного прискорення трасування променів. Вона буде функціонувати через програмний компонент DirectX Raytracing (DXR) і стане відповіддю "червоних" на NVIDIA RTX. Рівень обчислювальної потужності нових відеокарт Radeon зрівняється зі старшими адаптерами NVIDIA Turing: GeForce RTX 2080 Ti та Titan RTX.

AMD
Дорожня карта AMD

Багато джерел приписують графічній архітектурі AMD Navi відхід від давно знайомої Graphics Core Next (GCN), що використовується у відкритих Radeon ще з 2012 року. Так це чи ні, ми дізнаємося тільки після її офіційної презентації.

Дата анонсу. Згідно з наявними даними, представники Radeon Technologies Group розкажуть про неї на виставці Gamescom 2019, яка пройде з 21 по 24 серпня в Кельні.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно