Фактично може бути введена заборона на постачання до будь-яких напівпровідників, що використовують американські технології. Про це мовиться у листі директор SIA адресованого членам асоціації.

Цікаво Повний ефект присутності: що пропонують інноваційні новинки від Samsung

Зазначається, що Білий дім вже оцінює обстановку, що склалася, як надзвичайну ситуацію. Відтак адміністрація президента США розглядає будь-які варіанти подальшого розвитку подій.

Про які обмеження йде мова

Йдеться про фінансові санкції, розширення експортних обмежень щодо Росії – аналогічно до санкцій проти Ірану та КНДР, а також застосування до агресора "правила 2020 року", згідно з яким були суттєво розширені повноваження американського уряду, який заборонив постачання товарів іноземного виробництва китайської Huawei.

Іншими словами, як один з можливих заходів мається на увазі комплекс обмежень: припинення поставок будь-якої напівпровідникової продукції, а не лише прямого експорту.

Відомо, що підготовка до нових санкцій включає роботу з представництвами американських компаній в Росії. Офіси повинні бути забезпечені ефективними засобами кіберзахисту та готові до припинення постачання продукції будь-якої миті.

Загроза нападу Росії: що треба знати

  • У січні США застерегли, що Москва може сфабрикувати привід для нападу на Україну. Зокрема, атакувати можуть під приводом "держперевороту".
  • У Держдепі США непокояться, що Кремль може вторгнутись в Україну з території Білорусі, оскільки Москва і туди стягує свої сили. У Кремлі все відкидають, стверджуючи, що війська переводять для спільних навчань.
  • Зеленський закликав українців зберігати спокій і не панікувати через можливе вторгнення Росії.
  • Захід висловлює непорушну підтримку Україні. Попереджають про жорсткі санкції. Наприклад, Байден наголосив, що в такому випадку Росію чекатиме економічна катастрофа. У Євросоюзі теж запевнили, що готові запровадити масові обмеження проти Москви.