Розширення географії розпочалось ще у лютому 2019 року – тоді Spotify запрацював в Індії. Зараз знову активно заговорили про сервіс, бо вже наступного тижні він, начебто, має з'явитись у Росії. Як пише видання itc.ua, є велика ймовірність, що тоді ж Spotify зайде і в Україну.

Цікаво Як завантажити музику з YouTube на Android, iOS та ПК: програми, додатки та онлайн-сервіси

Чому шанс є

Фахівці звертають увагу на той факт, що спочатку ЗМІ повідомили про вихід музичного сервісу в Росії, де партнером стане мобільний оператор МТС.А згодом з'явилася інформація, що Spotify зареєструвався у податковій Білорусі.

При цьому, готуючись до розширення, Spotify зазвичай отримує права на весь регіон. Тож медіа припускають, що цілком логічно, що сервіс запрацює і в Україні.

Також журналісти звертають увагу на ще один цікавий факт – 30 червня в Spotify ненадовго з'явилася можливість вибрати Україну в списку країн присутності сервісу. Раніше, у 2019 році з'явився домен spotify.ua.

Цікаво Apple відкриває представництво в Україні і набирає команду: вакансія

Що відомо про Spotify?

Це один з найпопулярніших музичних стрімінгових сервісів. Сервісом користуються понад 83 мільйони людей в усьому світі. загальна кількість користувачів перевищує 100 мільйонів осіб.