Відповідний розділ з подкастами вже починає з'являтися у користувачів з України. Користувач може відшукати подкаст, додати його у бібліотеку і навіть завантажити на пристрій, щоб прослухати пізніше в режимі оффлайн.

Не пропустіть Як захиститися від додатків російських спецслужб: важливі поради від Кіберполіції

Подкасти в Spotify
Подкасти в Spotify для доступні українців / Фото 24 канал

Також розділ з подкастами став доступним і у десктопній версії Spotify. Як повідомляє Gagadget, він працює з певними наріканнями.

До речі, вам зовсім не потрібна платна підписка від сервісу, щоб мати можливість слухати подкасти. Функція повністю доступна навіть в безоплатному тарифі з рекламою. Розділ поділений на кілька категорій, а окремі подкасти легко шукаються у пошуку.

Spotify та росія

Нагадаємо, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну, компанія Spotify повністю залишила ринок країни-агресора, попри те, що перед цим доклала значних зусиль для того, аби зайти туди. Найцікавіше, що вихід з росії попри прогнози, майже ніяк не вплинув на фінансовий стан компанії.

У фінансовому звіті за другий квартал 2022 року компанія відзвітувала про зростання кількості користувачів, які віддають перевагу преміум-підписці, на 14% у порівнянні з минулим роком. Загальна їх кількість склала 188 мільйонів осіб. Кількість активних користувачів на місяць теж збільшилася до 433 мільйонів – приріст склав +19%.