Як повідомляє видання Bloomberg із посиланням на власні джерела, всі вони повідомили своїх співробітників, що не здійснюватимуть поставки Huawei до отримання повідомлення від влади США.

Читайте також: Google припиняє співпрацю з Huawei: офіційна позиція китайської компанії

Які ще компанії оголосили про припинення співпраці? Нагадаємо, про припинення співпраці з китайським техногігантом оголосила й корпорація Google. При цьому, деталі співпраці з Huawei ще обговорюються всередині Google, список заборон може змінитися.

Ці кроки були очікуваними і вони покликані завдати шкоди найбільшому в світі постачальнику мережевого устаткування і другому в світі виробнику смартфонів.

Причини припинення співпраці. У п'ятницю, 17 травня, адміністрація Дональда Трампа внесла до чорного списку Huawei, яку звинуватила в пособництві Пекіну в шпигунстві, і пригрозила відрізати компанію від критично важливих для виробництва продуктів програмного забезпечення і напівпровідникової продукції США.

Ймовірні наслідки конфлікту. Блокування продажу критичних компонентів Huawei також може зашкодити бізнесу американських виробників мікросхем, таких як Micron Technology, і уповільнити розгортання передових бездротових мереж 5G в усьому світі, в тому числі в Китаї.

Це, в свою чергу, може завдати вже непрямий збиток американським компаніям, зростання яких все більше залежить від другої за величиною економіки світу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно