Про це повідомляє Gizmochina.

Читайте також: Смартфони Google Pixel 3 та Google Pixel 3 XL презентували офіційно: характеристики і ціна

Розбирання смартфона підтвердило, що Google відмовилася від послуг LG, віддавши перевагу дисплею іншого корейського виробника – Samsung. Ймовірно, це стало "роботою над помилками" після появи скарг на якість картинки в попередній моделі лінійки. Для виробництва Google Pixel 3 XL використали OLED-дисплей з діагоналлю 5,5 дюйма, роздільною здатністю Full HD + (2160 x 1080 точок) і щільністю пікселів 439 ppi.

У процесі розбирання фахівці відзначили, що для кріплення задньої кришки пристрою виробник використовував занадто багато клею. Хоча їм і вдалося розібрати смартфон до кінця, зробити це акуратно не вийшло – один шлейф і динамік були пошкоджені.

Google Pixel 3 XL
Google Pixel 3 XL розібрали на частини

Подальше вивчення начинки пристрою Pixel 3 XL дозволило з'ясувати, що в цьому смартфоні використовуються чіпи безпеки SR3HX Titan M – такі ж застосовувалися і в Pixel 2 XL.

Підводячи підсумки, експерти iFixit відзначили, що для ремонту Pixel 3 і його "молодшої" версії будуть потрібні хороші професійні навички, але навіть в цьому випадку більшість компонентів не підлягають ремонту і вимагають повної заміни.

Google Pixel 3 XL
Придатність Google Pixel 3 XL до ремонту оцінили в 4 бали з 10

Доступ до начинки ускладнюється великою кількістю клею, який скріплює корпус, тому індекс ремонтопридатності новинки вкрай невисокий – його оцінили в 4 з 10 балів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно