Деталі місії. Як повідомляє SpaceNews, ракета Falcon 9 в рамках місії DART стартує в червні 2021 року із авіабази Ванденберг в Каліфорнії. Сума контракту для SpaceX складе 69 мільйонів доларів, у вартість входять запуск і всі супутні послуги.

Читайте також: Чи взяли б вас на Міжнародну космічну станцію – тест

Астрономи планують вивчити зміну орбіти маленького місяця в результаті удару. Це допоможе вченим оцінити ефективність даного підходу, запропонованого в якості одного із способів відхилення астероїдів, які загрожують Землі.

SpaceX пишається тим, що продовжує успішну співпрацю з NASA для виконання цієї важливої ​​міжпланетної місії. Цей контракт підкреслює впевненість NASA в здатності Falcon 9 виконувати критично важливі наукові завдання, пропонуючи при цьому найкращу вартість запуску в галузі,
– зауважив президент SpaceX Гвінн Шотвелл.

Що відомо про місію DART? Це проект, розроблений в Лабораторії прикладної фізики Університету Джона Хопкінса в рамках програми NASA по планетарній обороні. В експериментальній місії космічний апарат буде використовувати електричний ракетний двигун для польоту до астероїда Дідім (Didymos). Потім DART зіткнеться з маленьким супутником Дідіма – Дідімун (Didymoon) – при швидкості близько 6 кілометрів в секунду.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно