SpaceX

SpaceX планує тестовий орбітальний політ космічного корабля Starship з Техасу на Гаваї
14 трав
20:06
З документів, які космічна компанія SpaceX подала у четвер в Федеральну комісію зі зв'язку, стало зрозуміло, як буде проходити тестування пілотованого космічного корабля Starship. У документах розкривається намір компанії Ілона Маска провести орбітальний випробувальний політ зі стартового майданчика у Техасі до берегів Гаваїв.
SpaceX успішно випробувала Starship SN15: корабель злетів і сів – нічого не вибухнуло
6 трав
01:31
Компанія Ілона Маска провела тестовий політ прототипу багаторазового корабля Starship SN15 який, нарешті, можна назвати повністю успішним. Політ відбувся на базі в Бока-Чіка на узбережжі Мексиканської затоки. Корабель стартував, виконав усі заплановані маневри та м'яко призимлився на майданчик.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.