За інформацією мережевих інформаторів, Ілон Маск навіть особисто попросив кілька сотень працівників з інших майданчиків SpaceX тимчасово переїхати у район де споруджують Starship до завершення проєкту і перевіз їх в Техас з Каліфорнії та Флориди на своєму приватному літаку.

Цікаво Ілон Маск показав величезну ракету Super Heavy з увімкненими двигунами

Коли буде проведено орбітальний політ Starship

Як стало відомо раніше, плани на орбітальний запуск у липні були відкладені, і хоча на даний момент точна дата польоту ще не призначена, джерела повідомили пресі, що Маск встановив дедлайн до 8 серпня, після закінчення якого прототип повинен буть встановлений на стартовому майданчику.

Двигун Raptor
Співробітники SpaceX біля двигуна Raptor на заводі компанії в Хоторні, Каліфорнія / Фото SpaceX

Завершення будівництва вежі обслуговування

28 липня команда SpaceX встановила останню секцію вежі – тепер її висота становить 143 метри. Маск привітав команду з завершенням будівництва.

Встановлення останньої секції на вежу обслуговування
Встановлення останньої секції на вежу обслуговування / Скриншот

Коротко про космічний корабель Starship

  • Корабель Starship є флагманом SpaceX у космічній галузі, на який компанія покладає великі надії. Він здійснюватиме польоти в межах Землі перевозячи вантажі до 120 тонн та пасажирів до 100 осіб.
  • Також корабель використовуватимуть для подорожей до Місяця та Марсу. Раніше Маск заявив, що його ракета зможе висадити людей на Марс вже у 2026 році.
  • У перспективі цей корабель багаторазового використання планується запускати для виконання далеких космічних місій надважким ракета-носієм Super Heavy, оснащеним 28 потужними двигунами Raptor, який здатен виводити на низьку навколоземну орбіту до 150 тонн корисного навантаження.